Політика конфіденційності казиноля.компонент


Конфіденційність відвідувачів нашого сайту дуже важлива для нас, і ми докладаємо всіх зусиль для його захисту. Виконання інформаційних зобов’язань щодо підтримки прозорості та розуміння принципів, які ми використовуємо, захищають ваші персональні дані, отримані в результаті закону GDPR (повністю згадуються тут http: // isap.Сейм.Губернатор.PL/ISAP.NSF/Завантажити.XSP/WDU20180001000/T/D20181000L.PDF), ми представляємо цю політику конфіденційності.

Які особисті дані ми збираємо?

Наступні типи персональних даних можна збирати, зберігати та використовувати нашим веб-сайтом:

 1. Інформація про комп’ютер, включаючи IP-адресу, географічне розташування, тип та версію браузера та операційної системи;
 2. Інформація про ваші візити та використання цього Сайту, включаючи джерело посилань, тривалість візиту, відображення сторінки та шлях навігації на сайті;
 3. Інформація, наприклад, електронна адреса,
 4. інформація, наприклад, назва та адреса електронної пошти, яку ви надаєте для налаштування підписки на наші електронні листи або інформаційні бюлетені;
 5. інформація, введена при використанні служб у нашому веб-Shat;
 6. інформація, яка генерується при використанні нашого веб-сайту, в тому числі, коли, як часто і за яких обставин ви його використовуєте;
 7. інформація, що міститься у всій листуванні, надісланої нам електронною поштою або через наш веб-сайт, включаючи спілкування та підтримку метаданих;
 8. Будь-які інші особисті дані, які ви нам надсилаєте.

Перш ніж розкрити особисті дані іншої особи, ви повинні отримати згоду цієї особи, щоб розкрити та обробити ці персональні дані відповідно до цих правил.

З якою метою ми будемо обробляти ваші особисті дані?

Особисті дані, надіслані нам через наш веб-сайт. Ми можемо використовувати ваші особисті дані для мети:

 1. Адміністрація партії,
 2. Персоналізація сторінки,
 3. Включення використання послуг, доступних в Інтернеті,
 4. Переклад комерційного транспорту,
 5. Надсилаючи маркетингову інформацію про нашу діяльність чи діяльність ретельно вибраних третіх осіб, які, на наш погляд, можуть зацікавити вас поштою або, якщо ви погодилися, електронна пошта або,
 6. Надання третіми сторонами статистичній інформації,
 7. Працюйте з питаннями та скаргами, представленими вами або у зв'язку з вами у зв'язку з нашим веб-сайтом,
 8. Забезпечення безпеки нашого сайту,
 9. Інші програми.

Якщо ви надсилаєте персональні дані для публікації на нашому веб-сайті, ми опублікуємо їх та використовуватимемо в інший спосіб відповідно до наданої нам ліцензії. Ваші налаштування конфіденційності можуть бути використані для обмеження вашої інформації в нашій мережі та можуть бути адаптовані за допомогою конфіденційності в Інтернеті. Ми не надамо персональні дані без вашої очевидної згоди третім сторонам або будь-яким іншим, що стосується третіх сторін для цілей прямого маркетингу.

Розкриття особистих даних

Ми можемо розкрити ваші особисті дані:

 1. Наскільки це вимагається законодавством,
 2. У зв'язку з тривалими або потенційними випробуваннями,
 3. Для встановлення, застосування або захисту наших прав,
 4. Покупці будь-якого бізнесу чи активів, які ми продаємо,
 5. Будь-які люди, які, згідно з нашою розумною думкою.

Збереження персональних даних

Особисті дані, які ми обробляємо з будь-якими цілями або цілями, не зберігається довше, ніж потрібно. Ми видаляємо особисті дані на ваш запит після отримання відповідного повідомлення.

Користувач може вимагати надання своїх особистих даних, які зберігаються. Ми можемо приховати особисті дані за вашим запитом в тій мірі, яку дозволяють законодавство. Ви можете навчити нас у будь-який час, щоб не обробляти особисті дані для маркетингових цілей. На практиці ви зазвичай погоджуєтесь використовувати свої особисті дані для маркетингових цілей або заздалегідь, або Ми надамо вам можливість подати у відставку від обміну вашими особистими даними для маркетингових цілей.

Безпека персональних даних

Наша компанія забезпечує безпеку ваших особистих даних у наступному томі:

 1. Ми вживатимемо виправданих технічних та організаційних запобіжних заходів для протидії втрат, зловживань чи змін у персональних даних.
 2. Ми будемо зберігати всі особисті дані, які ви надаєте на наших безпечних серверах.
 3. Усі електронні фінансові операції, укладені через наш веб-сайт, будуть зашифровані.
 4. Користувач визнає, що передача інформації через Інтернет потенційно небезпечна, а безпека надсилкових даних не гарантується.

Ваші права

Користувач може вимагати надання своїх особистих даних, які зберігаються. Забезпечення таких даних включає надання відповідної ідентифікаційної картки. Ми можемо приховати особисті дані за вашим запитом в тій мірі, яку дозволяють законодавство.

Ви можете навчити нас у будь-який час, щоб не обробляти особисті дані для маркетингових цілей. На практиці ви зазвичай погоджуєтесь використовувати свої персональні дані для маркетингових цілей, або ми надамо вам можливість подати у відставку з вашим особистим обміном даними для маркетингових цілей.

Третій-це партнерські сайти

Наш веб-сайт містить гіперпосилання на веб-сайтах третіх сторін та детальну інформацію про них. У нас немає контролю, і ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику третіх сторін.

Питання та коментарі

Якщо у вас є запитання чи коментарі щодо наших правил конфіденційності чи готовності до здійснення своїх прав, зверніться до нашого інспектора.